• rabat
  • opieka
  • wypozyczalnia
  • wizyta

Domowe usługi pielęgniarskies Gdańsk, Gdynia, Sopot

Świadczymy pełen zakres usług pielęgniarskich w domu pacjenta oraz zapewnia obsługę medyczną w zakładach pracy i przedszkolach. Działamy na terenie Trójmiasta i jego okolic- pielęgniarka przyjedzie pod wskazany adres na terenie Gdańska, Gdyni lub Sopotu w najbardziej dogodnym dla Pacjenta terminie. Dyżurujemy 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku- także w święta i dni wolne od pracy (24/7). Do Państwa dyspozycji oddajemy wysoko wykwalifikowane pielęgniarki, które na co dzień pracują w środowisku ambulatoryjnym, dzięki temu możemy zagwarantować najwyższy standard świadczonych przez nas usług medycznych. W naszej ofercie znajdują się zarówno doraźne wizyty pielęgniarskie jak i dyżury przy łóżku pacjenta (opieka długotrminiowa i paliatywna). Naszym pacjentom oferujemy również możliwość wypożyczenia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego.

Pogotowie Pielęgniarskie umożliwia Państwu szybki i nieskomplikowany dostęp do szerokiego wachlarza usług medycznych bez konieczności wychodzenia z domu ani stania w kolejkach. Oferowane przez nas usługi są szczególnie atrakcyjne dla osób mających ograniczoną ilość czasu oraz tych, u których występują problemy z poruszaniem się. Rekonwalescencja chorych w domu może być bardziej komfortowa i skuteczna niż w warunkach szpitalnych- Pogotowie Pielęgniarskie ułatwi Tobie lub Twoim bliskim powrót do zdrowia np. po operacji lub zabiegu. Jeżeli nie masz pewności jaka forma opieki będzie dla Ciebie najlepsza zadzwoń, a nasza pielęgniarka zaproponuje optymalne rozwiązania. W kwestiach zdrowia zaufaj profesjonalistom. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce oferta pacjentów.


Firmom i placówkom oświaty oferujemy między innymi kursy pierwszej pomocy oraz dyżury w ambulatorium. Szczegóły znajdą Państwo w zakładce oferta dla firm.