• rabat
  • opieka
  • wypozyczalnia
  • wizyta

Pobieranie krwi Gdańsk, Gdynia, Sopot

Pobieranie krwi w domu

Pacjentom Pogotowia Pielęgniarskiego udostępniamy możliwość pobrania krwi w miejscu wezwania np. w domu. Nasza pielęgniarka przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Gdyni, Gdańska lub Sopotu i za pomocą igły i strzykawki lub systemu próżniowego pobierze krew do badań. Dodatkowo próbki krwi możemy dostarczyć do laboratorium analitycznego i poinformować pacjenta o rezultatach przeprowadzonych badań. Zabieg przeprowadzany jest z zachowaniem standardów ambulatoryjnych, w oparciu o jednorazowy sprzęt renomowanych producentów. Przed pobraniem krwi pielęgniarka informuje o przebiegu zaplanowanej procedury i odpowiada na pytania pacjenta.

Skorzystanie z usług pielęgniarki domowej minimalizuje stres związany z wizytą w przychodni, na pogotowiu czy w szpitalu oraz pozwala zaoszczędzić czas poświęcany na podróże i stanie w kolejkach. Pobieranie krwi w warunkach domowych polecamy szczególnie osobom starszym, zapracowanym, dzieciom oraz tym, którzy mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Mamy duże doświadczenie w pobieraniu krwi od niemowląt oraz pacjentów nowotworowych. Zalety domowego pobierania krwi dostrzegą równierz osoby ceniące komfort.

Jak przygotować się do badania krwi?

  • Pacjent powinien pozostawać na czczo, tzn. nie jeść przez minimum 12 godzin przed badaniem krwi.
  • Jeżeli to możliwe to nie należy przyjmować leków przed pobraniem krwi (skonsultować z lekarzem).
  • Unikać wysiłku fizycznego przed oddaniem krwi.


pobieranie krwi w domu


Pobieramy również krew do zabiegu kosmetycznego wampirzy lifting (ang. vampire lift), który polega na biostymulacji skóry poprzez podanie osocza bogato płytkowego (ang. platelet-rich fibrin matrix, PRFM) z krwi pacjenta.