Kroplówki

Kroplówka w domu pacjenta

Więcej

Cewnikowanie
pęcherza

Założenie, wymiana lub usunięcie cewnika urologicznego

Więcej

Zastrzyki

Zastrzyki w domu

Więcej

Zdejmowanie
szwów

Usuwanie szwów w domu pacjenta

Więcej

Gdańsk, Gdynia, Sopot

Pobieranie krwi

Pobieranie krwi w domu

Pacjentom Pogotowia Pielęgniarskiego udostępniamy możliwość pobrania krwi w miejscu wezwania np. w domu. Nasza pielęgniarka przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Gdyni, Gdańska lub Sopotu i za pomocą igły i strzykawki lub systemu próżniowego pobierze krew do badań. Dodatkowo próbki krwi możemy dostarczyć do laboratorium analitycznego i poinformować pacjenta o rezultatach przeprowadzonych badań. Zabieg przeprowadzany jest z zachowaniem standardów ambulatoryjnych, w oparciu o jednorazowy sprzęt renomowanych producentów. Przed pobraniem krwi pielęgniarka informuje o przebiegu zaplanowanej procedury i odpowiada na pytania pacjenta.

Skorzystanie z usług pielęgniarki domowej minimalizuje stres związany z wizytą w przychodni, na pogotowiu czy w szpitalu oraz pozwala zaoszczędzić czas poświęcany na podróże i stanie w kolejkach. Pobieranie krwi w warunkach domowych polecamy szczególnie osobom starszym, zapracowanym, dzieciom oraz tym, którzy mają problemy z samodzielnym poruszaniem się. Mamy duże doświadczenie w pobieraniu krwi od niemowląt oraz pacjentów nowotworowych. Zalety domowego pobierania krwi dostrzegą również osoby ceniące komfort.

Pobranie krwi:

Cena usługi
Pobranie krwi do badań diagnostycznych 50 zł
Transport krwi do laboratorium 50 zł
Pobranie krwi do zabiegu (np. PRP, PRF) 150 zł

Jak przygotować się do badania krwi?

  • Pacjent powinien pozostawać na czczo, tzn. nie jeść przez minimum 12 godzin przed badaniem krwi.
  • Jeżeli to możliwe to nie należy przyjmować leków przed pobraniem krwi (skonsultować z lekarzem).
  • Unikać wysiłku fizycznego przed oddaniem krwi.

Pobieramy również krew do zabiegu kosmetycznego wampirzy lifting (ang. vampire lift), który polega na biostymulacji skóry poprzez podanie osocza bogato płytkowego (ang. platelet-rich fibrin matrix, PRFM) z krwi pacjenta.