Kroplówki

Kroplówka w domu pacjenta

Więcej

Cewnikowanie
pęcherza

Założenie, wymiana lub usunięcie cewnika urologicznego

Więcej

Zastrzyki

Zastrzyki w domu

Więcej

Zdejmowanie
szwów

Usuwanie szwów w domu pacjenta

Więcej

Gdańsk, Gdynia, Sopot

Odtrucie alkoholowe Gdańsk

W zakres usług Pogotowia Pielęgniarskiego wchodzi również detoks alkoholowy. To najlepszy wybór, jeśli zależy Ci na uzyskaniu profesjonalnego wsparcia ze strony wykwalifikowanego i doświadczonego personelu. Działamy na terenie Trójmiasta i świadczymy tam całodobową opiekę medyczną. Odtrucie alkoholowe w Gdyni, Gdańsku oraz Sopocie – postaw na kompleksowe podejście do pacjenta oraz zwrócenie uwagi na jego indywidualne potrzeby i charakter dotykających go schorzeń.

Detoks i odtrucie alkoholowe Gdynia

Uzależnienie od alkoholu niesie za sobą wiele przykrych konsekwencji – w znacznym stopniu przekłada się chociażby na kondycję fizyczną i psychiczną osoby, której dotyczy ten problem. Destrukcyjny wpływ nałogu jest dostrzegalny na wielu płaszczyznach codziennej egzystencji. Niemożność odstawienia używki, a co za tym idzie błędne koło polegające na przyjmowaniu jej kolejnych dawek, stopniowo zaburza pracę całego organizmu. Pomimo to należy zrobić wszystko, aby przerwać ciąg alkoholowy i poprawić swój stan. Dla wielu osób odtrucie alkoholowe jest szansą na to, aby zacząć od nowa oraz świadomie przejąć kontrolę nad własnym życiem. To fundament ku temu, aby próby zwalczania nałogu zakończyły się sukcesem.

Detoks alkoholowy Gdynia, Gdańsk i Sopot

Detoks alkoholowy to nic innego jak odtrucie organizmu osoby, która długotrwale nadużywa alkoholu. Sprawdzi się także u osoby nieuzależnionej, która jednak w zbyt krótkim czasie wypiła za dużą ilość alkoholu. Jest to w pełni bezpieczne oczyszczanie z toksyn, które nagromadziły się w wyniku spożywania używek. Odtrucie ukierunkowane jest na ogólną regenerację oraz umożliwienie normalnego funkcjonowania.

Kroplówka w domu

Doskonałe pielęgniarki

Empatyczny personel z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Szybki dojazd do pacjenta

Bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę domową w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Bez wychodzenia z domu

Ty zostań w domu. My przyjedziemy do Ciebie. Twoja wygoda jest naszym priorytetem.

Bezpieczeństwo


Zabieg poprzedzony jest wywiadem i badaniem. Zachowujemy standardy ambulatoryjne.

Cena odtrucia alkoholowego Gdańsk

Składnik Cena usługi
Do 500 ml
Do 1000 ml
Do 1500 ml

Skuteczny detoks alkoholowy to proces składający się z kliku etapów. Pierwszy z nich to wyeliminowanie z organizmu wszystkich toksyn i szkodliwych substancji. Drugi krok polega na uzupełnieniu ewentualnych niedoborów najważniejszych witamin oraz składników odżywczych i mineralnych. Trzeci, bardzo ważny etap, stanowi podjęcie działań ukierunkowanych na przywrócenie równowagi w gospodarce wodno-elektrolitowej.

Odtrucie alkoholowe oczyszcza organizm, może jednak stanowić źródło symptomów, takich jak: bóle mięśni, drgawki, bezsenność, spadek nastroju i stany lękowe.

Odtrucie alkoholowe w Gdyni

Detoks alkoholowy to wielka pomoc dla osób borykających się z tym nałogiem. Jednak trzeba mieć na uwadze, że taka metoda oczyszczenia i wzmocnienia organizmu to dopiero początek. Zdecydowanie się na tego typu działanie stanowi punkt wyjścia w kierunku realizacji kolejnych kroków mających na celu złagodzenie u konkretnej osoby symptomów związanych z nałogiem alkoholowym.

To czas na to, aby poświęcić się łagodzeniu objawów tak zwanego zespołu abstynencyjnego, pojawiającego się w momencie odstawienia używki. Detoks alkoholowy, znajdujący się w ofercie Pogotowia Pielęgniarskiego, stanowi wsparcie w dążeniu do osiągnięcia trzeźwości. Po odtruciu alkoholowym trzeba udać się do specjalisty, aby stworzyć plan dalszej, specjalistycznej terapii, dzięki której będzie można w praktyce wdrożyć nawyki pozwalające żyć bez alkoholu.