Kroplówki

Kroplówka w domu pacjenta

Więcej

Cewnikowanie
pęcherza

Założenie, wymiana lub usunięcie cewnika urologicznego

Więcej

Zastrzyki

Zastrzyki w domu

Więcej

Zdejmowanie
szwów

Usuwanie szwów w domu pacjenta

Więcej

Gdańsk, Gdynia, Sopot

Kroplówka wzmacniająca

Kiedy skorzystać z kroplówki?

Kroplówkę oferujemy osobom, które z różnych powodów przejściowo nie mogą przyjmować wystarczającej ilości płynów drogą pokarmową. Gorączka, uporczywe wymioty, biegunka, ból brzucha lub niechęć do jedzenia mogą być wskazaniem do podania kroplówki. Utrzymanie prawidłowej gospodarki elektrolitowej pomaga uniknąć potencjalnie niebezpiecznych powikłań związanych z nadmiernym odwodnieniem organizmu.  Dokładny skład kroplówki wzmacniającej musi każdorazowo zostać dostosowany do aktualnego stanu zdrowia pacjenta jednak najczęściej wzmacniający efekt kroplówki związany jest z uzupełniłem niedoboru wody i skorygowaniem poziomu elektrolitów w organizmie. W zależności od przebiegu choroby, kroplówki można podawać przez klika dni.

Kroplówkę może otrzymać każdy pacjent, który jest w stanie wyrazić świadomą zgodę na zabieg a stan jego zdrowia nie stanowi przeciwskazania do płynoterapii w domu. Zazwyczaj nie jest wskazane, aby podawać płyny dożylnie poza ambulatorium w przypadku osób, które muszą jedocześnie być odwadnianie.

Kroplówka wzmacniająca w domu pacjenta

Skorzystanie z kroplówki wzmacniającej w domu to niewątpliwa wygoda i oszczędność czasu.

Osoby chcące w awaryjnej sytuacji otrzymać kroplówkę np. w szpitalu najczęściej muszą odbyć podróż i spędzić, co najmniej kilka godzin w oczekiwaniu na swoją kolej w szpitalnym oddziale ratunkowym, o ile ich stan zdrowia nie zagraża życiu. Długi pobyt w poczekalni może być uciążliwy dla pacjentów, którzy np. walczą z gorączką i wymiotami od kliku dni. Intensywne światło, brak intymności, ciągły ruch na szpitalnym korytarzu mogą działać przygnębiająco i de facto pogłębiać zmęczenie odczuwane przez pacjenta szukającego ulgi.

Pacjent wybierający kroplówkę w sowim domu, zapewnia sobie maksimum komfortu. Wizytę pielęgniarki można umówić telefonicznie, a samą kroplówkę otrzymać nie opuszczając własnego łóżka.

Kroplówka w domu

Doskonałe pielęgniarki

Empatyczny personel z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.

Szybki dojazd do pacjenta

Bardzo krótki czas oczekiwania na wizytę domową w Gdańsku, Gdyni i Sopocie.

Bez wychodzenia z domu

Ty zostań w domu. My przyjedziemy do Ciebie. Twoja wygoda jest naszym priorytetem.

Bezpieczeństwo


Zabieg poprzedzony jest wywiadem i badaniem. Zachowujemy standardy ambulatoryjne.

Cena

Składnik Cena usługi
Do 250 ml
Do 500 ml
Do 1000 ml
Składnik Cena usługi
Kroplówka przeciwgorączkowa 200 zł
Kroplówka przeciwbólowa 200 zł