mgr pielęgniarstwa Agnieszka Staniszewska

W Pogotowiu Pielęgniarskim nie pobieramy dodatkowej opłaty za pomoc osobom, u których stwierdzono chorobę COVID-19. Każdego człowieka traktujemy tak samo nie zależnie od tego, co mu dolega. Wybuch pandemii zaskoczył wszystkich. Konsekwencje społeczno – ekonomicznie wynikające z troski o zdrowie publiczne dotknęły wszystkie grupy społeczne. Uważamy, że naliczanie dodatkowej opłaty osobom, które najczęściej w żaden sposób nie przyczyniły się do zachorowania na COVID-19, podczas gdy oni sami lub ich bliscy równocześnie narażeni na utratę źródła utrzymania jest niestosowne.

Ze względu na wystąpienie pandemii koronawirusa nie tylko wszyscy pacjenci, ale również osoby, które spotykamy np. w sklepie mogą być wektorem wirusa. Nie zależnie od epidemii, pielęgniarki cały czas narażone są na kontakt z innymi patogenami – np. bardzo zakaźny wirus zapalenia wątroby (przeczytaj czym jest masrskość wątroby). Jako profesjonalna firma, o ugruntowanej pozycji na rynku w sposób legalny utylizujemy odpady medyczne niezależnie od tego czy jest pandemia czyjej nie ma. Ze wglądów etycznych jesteśmy zaszczepieni zarówno przeciwko kornawosrusowi, ale również przeciwko grypie. Jednocześnie cały czas korzystamy z masek z atestem ffp3. Standardowo stosujemy szeroką gamę czynników fizycznych i chemicznych do zachowania sterylności.

Zachęcamy do otwartego zgłaszania wszystkich dolegliwości i podejrzeń już podczas zamawiania usługi pielęgniarskiej. Ukrywając symptomy choroby uniemożliwią nam Państwo dobranie optymalnych metod terapeutycznych.

Domowa opieka medyczna

Osoby przebywające na kwarantannie lub w izolacji domowej nie mogą opuszczać miejsca zamieszkania. Tacy pacjenci nie mają wyjścia i muszą szukać domowej pomocy medycznej. W Pogotowiu Pielęgniarskim jesteśmy do dyspozycji wszystkich mieszkańców Trójmiasta, również tych  z podejrzeniem lub rozpoznaniem COVID-19. Oferujemy Wam naszą pomoc pielęgniarką i leczenie COVID-19 , wszystkie świadczneia wykonujemy u pacjenta w domu.

Pacjencie jeżeli szukasz leczenia a nie mieszkasz w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie zadzwoń do nas – postaramy się Ci pomóc.

< Poprzedni artykuł Następny artykuł >